Jornades de portes obertes del centres -2019

Informació actualitzada el dia: 03-04-2019

Centre Data Horari Nivell educatiu Cartell
Ave Maria        
CMFPA Sant Joan Vilatorrada 13-05-19 16.00 a 20.00 ESO i Prova Accés: CFGM i CFGS Enllaç
CNO Berga        
Escola Agrària de Manresa 02-05-19 18.00 a 20.00 Cicles formatius  
Escola Agrària de Solsona 27-04-19 11.00 a 13.00 Cicles formatius  
Escola Arrels II        
Escola d’Aduts Jacint Carrió        
Escola d’Art Manresa02-05-199.00 a 21.00Cicles formatius Enllaç
Escola d’Art i Superior de Disseny Vic04-05-1910.30 a 14.00Cicles formatius, BATX i estudis universitarisEnllaç
Escola d’Arts Escèniques de Manresa – EAEManresa Jornada personalitzada hores convingudes Cicles formatius  
Escola Diocesana        
Escola Joviat 04-05-19 09.30 a 14.30 Cicles formatius i BATX Enllaç
Escola Llissach        
Escola Paidos        
Escola Vedruna        
Escola Xarxa 14/05/2019 17.30 a 20.00   Cicles formatius Enllaç
FEDAC-Manresa        
FEDAC-Sant Vicenç de Castellet        
INS Alexandre de Riquer        
INS Cal Gravat 19-03-19 19.00 a 21.00 ESO i BATX Enllaç
INS Castellet 02-04-19 18.00 a 20.00 ESO Enllaç
  14-05-19 18.00 a 20.00 Cicles formatius, BATX i programes formació i inserció  
INS d’Auro        
INS de Puig-reig        
INS Francesc Ribalta        
INS Gerbert d’Aurillac 23-03-19   11.00 a 13.00 Cicles formatius, BATX, ESO i BATXIBAC Enllaç
INS Guillem Catà 11-05-19 10.00 a 13.00 Cicles formatius i BATX, programes formació i inserció Enllaç
INS Guillem de Berguedà 11-05-19 10.00 a 12.00 Cicles formatius  
INS Lacetània        
INS L’Alt Berguedà 08-05-19   18.00 CFGM i BATX  
22-05-19 18.00
19.00
Tècnic esportiu
CF de grau superior
INS Llobregat        
INS Lluís de Peguera 06-04-1910.00 a 14.00BATX i BATX de tarda (nocturn)  
29-04-19 19.00 a 21.00 BATX
INS Mig-món 29-04-19 18.00 a 19.30 Cicles formatius Enllaç
INS Miquel Bosch i Jover        
INS Moianès 10-05-19 17.30 a 19.30 ESO, Cicles formatius i BATX  
INS Navarcles        
INS Pere Fontdevila 08-05-19 19.00 a 20.30 BATX d’Arts  
INS Pius Font i Quer        
INS Quercus 20-03-19 18.30 a 20.30 ESO  
INS Sant Ramon 27-03-19 09.00 a 19.00 ESO i BATX  
Institut-Escola Castellterçol        
Institut-Escola Sant Jordi        
La Salle Manresa        
Oms i de Prat        
PFI Castellet        
PTT Berguedà        
PTT Manresa   09-05-201909.30 a 18.00   Programes de Formació i Inserció  
SINS Bages Sud        
SINS Cardener        
SINS Serra de Noet        
UEC La Clau (Manresa)        
UManresa – Fundació Universitària del Bages 06-04-19 10.00 a 14.00 Cicles formatius, est. Universitaris, Servei d’idiomes, màsters i postgraus Enllaç
UPC Manresa 06-04-19 10.00 a 13.00 Est. universitaris  
UVic Universtitat de Vic-Universitat Central de Catalunya 30-03-19 09.00 a 19.00 Cicles formatius i est. universitaris Enllaç
ESDAP Catalunya – Campus Vic 04-05-19 10.30 a 14.00 Ensenyaments Superiors de Disseny
Vedruna Berga        
Vedruna Cardona